CANLI YAYINDA TERÖR PROPAGANDASINI KINIYORUZ!

Türkiye dün gece ne yazık ki profesyonelce kurgulanmış “KARA” bir “SHOW”a tanıklık etmek zorunda kalmıştır. Kendisi de polis çocuğu olan Beyazıt ÖZTÜRK isimli gösteri adamı daha önce “şehitlerimiz” konusunda gösterdiği hassasiyetlerin aksine programında PKK propagandası yapılmasına izin vermiştir.

Telefonda öğretmen olduğunu iddia eden ancak gün içinde öğretmen olmadığı ortaya çıkan Ayşe ÇELİK isimli/ismini kullanan terör sempatizanı (belki de üyesi) şahıs örgütün argümanlarını kullanarak dakikalarca propaganda yapıp güvenlik güçlerimizi eleştirmiştir. 

Yaşanan bu olayın Beyazıt ÖZTÜRK’ün zaafı olduğunu düşünmüyoruz. Bu işin tamamen Doğan medyası tarafından kurgulanmış olduğuna inanıyoruz. Bu inanç suizan olmayıp Doğan medyasının yakın zamanda izlediği politikaların eseridir. 

Türkiye’de onlarca okul terör örgütü tarafından yakılırken bölgeyi terk etmek zorunda olan meslektaşlarımızın da eleştirildiği kara propagandaya gerekli cevabın verilmesini bekliyoruz. Akan kanın durmasının tek şartının terör örgütünün koşulsuz silah bırakması olduğunu, konu hakkında devletin yakın zamanda düşülen zaafları tekrar etmemesi gerektiğini hatırlatıyoruz.

EKSEN EĞİTİM SEN

GENEL MERKEZİ

 Okunma Sayısı : 2125         10 Ocak 2016